Swimming fish
Swimming fish
Bizi Arayın
0352 233 60 88
Bizi Arayın   |  
Hakkımızda
Hakkımızda 

İlk Adım Akademi  Kreş ve Gündüz Bakım Evi 22.01.2016 tarihinde Sosyal hizmet uzmanı Sosyolog  ve Çocuk Gelişimci, Aile danışmanı Sibel Gülay Üstün ve çocuk gelişimci  Sibel Savaşçı  tarafından çocuklar için yola çıkarılmış bir eğitim projesidir. okul .öncesi dönem çağı insan yaşamı için en kritik dönemdir: Kişiliğin biçimlendiği, bireyin kendisi, yakın çevresi ve dünya hakkında kararlar verdiği, yaratıcılığın, merakın ve öğrenme hızının en yüksek olduğu dönem...
 • Eğitim, araştırma, deneyim ile kazandığımız birikimlerimizi İlk Adım Akademi  Kreş ve Gündüz Bakım Evi aracılığı ile toplumumuzda paylaşmak, Kayseri  ili Melikgazi  ilçemizdeki aile ve çocuklara taşımak istedik. Bunu aynı zamanda toplumumuza bir vatandaşlık görevi olarak da gördüğümüzü gururla ifade ediyoruz.
 • Kayseri Melikgazi  ilçesinde hizmet veren okulumuzla Kreş eğitimindeki alışkanlıkları, standartları değiştirmeye devam ediyoruz. Okulumuzun öğretmen seçimlerinden, yönetici seçimlerine, günlük, haftalık planlardan yemek menüsüne, aile eğitimlerine ve öğretmen eğitimlerine kadar tüm süreçlerine katkı yapıyoruz. Çünkü biz bu faaliyetimizle çocuklara ve ailelere söz vermiş olmanın bilincindeyiz ve bu sorumluluğu keyifle, onurla ve başarıyla taşıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da İlk Adım Akademi Kreş ve Gündüz Bakım Evi markasıyla eğitim dünyasında söz sahibi olmaya devam edeceğiz. 
• Ülkemizin aydınlık geleceğine birlikte katkı yapabilmek dileği ile… Küçük ayaklara büyük adımlar hazırlıyoruz…